کلاس رباتیک برای کودکان

کلاس رباتیک برای کودکان

کلاس رباتیک برای کودکان

Blog Article

سیستم تکنیکی LEGO به دلیل مجموعه پیچیده و قدرتمندی از اجزای طراحی مکانیکی ، به عنوان ماده استاندارد برای طراحان رباتیک پذیرفته شده است. این واقعیت که در صورت لزوم قابلیت جداسازی و پیکربندی مجدد آنها را دارند ، در آزمایش ، طراحی و آموزش ضروری است.

ما همچنین شامل یادگیری مهارت های مهم زندگی در زمینه های زیر هستیم:

تنوع ، عزت نفس بالا بردن ، شایستگی اجتماعی ، همکاری ، سواد و تعداد.
ما می توانیم بصورت آنلاین بصورت آنلاین ، بصورت حضوری بعد از مدرسه یا بخشی از برنامه جانبی شما ارائه دهیم. ماموریت ما انعطاف پذیری ماموریت است. اگر به این برنامه برای فصل پاییز علاقه مند هستید ، با من تماس بگیرید تا بتوانیم سازمان شما را به برنامه آزمایشی خود اضافه کنیم.
شرکت کنندگان اصول برنامه نویسی کلاس رباتیک برای کودکان رایانه را می آموزند و آن را برای طراحی ربات ها برای تکمیل چالش های مختلف به کار می برند. این برنامه به طور خاص برای دانشجویان جوان و مبتدیان کامل ، طراحی بسته نرم افزاری ، ساخت ، حل مشکلات ، برنامه نویسی رایانه ای ، تفکر انتقادی ، همکاری و ارتباطات در یک برنامه هیجان انگیز طراحی شده است.

شرکت کنندگان ربات های Lego® WeDo2 را طراحی ، ساخت و برنامه ریزی کلاس رباتیک برای کودکان می کنند. خلاقیت ها شامل ایجاد ربات ها و انقباضات مکانیکی است.

به راحتی می توان گفت که دنیای فردا فناوری و دیجیتال خواهد بود. امروزه بیشتر افرادی که در آن زندگی می کنند در زمین بازی مشغول بازی و یادگیری هستند. و کسانی که آن دنیای آینده را سازمان خواهند داد ، در کلاسها کلاس رباتیک برای کودکان درس می خوانند ... امروزه اغلب با ربات ها در واقع ، رباتیک در سالهای آینده به یک دوست محکم در بازی کودک و مطالعه در کلاس تبدیل خواهد شد. اکنون بسیاری از مراکز آموزشی اصول اولیه رباتیک را به کودکان در سنین پایین معرفی می کنند.

لئون استرلینگ ، دکترای ریاضیات خالص و استاد کلاس رباتیک برای کودکان ممتاز دانشگاه فنی سوئینبرن در ملبورن ، استرالیا ، در مقاله ای در بررسی آکادمیک آنلاین ، مکالمه ، توضیح می دهد که چرا رباتیک آموزشی مزایای متعددی را برای آموزش کودکان فراهم می کند.
پنج دلیل برای آموزش رباتیک به کودکان
استرلینگ خلاصه ای از پنج راهی را که در آن رباتیک می تواند بهترین دوست دانش آموزان و معلمان شود:

این برای بچه ها جالب است: دانش آموزان می کلاس رباتیک برای کودکان توانند ربات های خود را طراحی کنند و برای توسعه رقابت مثبت بین آنها مسابقه ترتیب دهند. ایجاد روبات و بازی های ویدیویی نیز بهترین روش برای آموزش برنامه نویسی رایانه است.
رباتیک روشی م ofثر در معرفی برنامه نویسی رایانه ای به دانش آموزان است: آموزش برنامه نویسی پیچیده و انتزاعی است. اما کلاس رباتیک برای کودکان با آزمایش چیزی فیزیکی مانند ربات ، کودکان وقتی از دست خود استفاده می کنند می توانند کلاس رباتیک برای کودکان مفاهیم را بهتر درک کنند.


Report this page